Haber Detayı
24 Şubat 2017 - Cuma 10:20
 
Suha Petrol
81 ilin tamamını ve yaklaşık 850 ilçeyi kapsayan geniş bayi ağımız ile Türkiye'nin ülke çapında hizmet verebilen en yaygın perakende satış ağına sahip akaryakıt şirketi Petrol Ofisi'nin Ermenek'teki bayii Suha Petrol hizmetinizde...
Reklam Haberi


Suha Petrol, Karaman'ın Ermenek ilçesine "Hizmetin gülen yüzü" prensibiyle siz müşterilerine hizmet vermeyi planlıyor...

SUHA PETROL İLETİŞİM:
Hamdi Kalkan: 05322935891
Mustafa Hüseyin Kalkan: 05378842528
 

PETROL OFİSİ HAKKINDA

Petrol Ofisi olarak 81 ilin tamamını ve yaklaşık 850 ilçeyi kapsayan geniş bayi ağımız ile Türkiye'nin ülke çapında hizmet verebilen en yaygın perakende satış ağına sahip akaryakıt şirketiyiz. OMV Petrol Ofisi, Türkiye’nin en büyük ikinci özel sektör şirketi konumundadır. OMV Petrol Ofisi, 2.000'e yakın akaryakıt istasyonu, 1 madeni yağ fabrikası, 11 akaryakıt, 3 LPG dolum terminali, 19 havaalanı ikmal ünitesi ve yaklaşık 1,17 milyon metreküpü aşan depolama kapasitesiyle Türkiye’nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağ şirketidir. Müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışımız ve üstün nitelikli ürünlerle tüketicilerin yakıt ihtiyaçlarını güvenle karşılamayı; yakıt alışverişini zevkli, hızlı ve pratik bir işlem haline dönüştürmeyi hedefliyoruz.

En temel başarı kriterlerimiz arasında saydığımız operasyonel mükemmellik kavramı çerçevesinde istasyon geliştirme faaliyetlerimizi düzenli olarak sürdürüyor, istasyonlarımızı kurumsal kimliğimiz doğrultusunda yeniliyoruz. 2015 yılında toplam 2000'e yakın istasyonumuzu hedeflenen kalite standartlarına kavuşturmuş bulunuyoruz. İstasyonlarımızda kaliteli ürün ve hizmetlerin yanı sıra hizmet çeşitliliğini de ön planda tutarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, Türkiye'de perakende sektörünün lideri Migros ile yaptığımız iş birliği ile tüketicilerin akaryakıt alırken aynı zamanda market alışverişlerini yapmalarına da olanak sağlıyoruz. Bu iş birliği kapsamında, 60 üzeri istasyonumuzda yer alan ve sayısını her geçen gün artırmayı hedeflediğimiz MigrosJet'ler ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. 

“Müşterilerimize, satış yelpazemizdeki benzin, motorin, PO/gaz, jet yakıtı, siyah ürünler, LPG ve madeni yağ ürünlerimizle hizmet veriyoruz. Yeni Nesil V/Max serisi akaryakıtlar ile hem benzin, hem de motorinde bugüne dek elde edilebilmiş en yüksek yakıt ekonomisi değerine imza atıyoruz. Ülkemiz şartlarına uygun olarak geliştirdiğimiz Yeni Nesil V/Max Kurşunsuz Benzin ve Yeni Nesil V/Max Eurodizel akaryakıtlar (katkısız yakıtlara göre) ile müşterilerimize 100 litrede 4 litreye varan yakıt ekonomisi değeri sunuyoruz. 

Yeni nesil akaryakıtların geliştirilmesi için yılda 15 milyon dolar Ar-Ge yatırımı yapıyor ve bu alanda dünyanın bir numaralı kuruluşu Afton Chemicals ile iş birliği yapıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi, ülkemizin ve dünyanın en itibarlı bağımsız kuruluşlarınca yapılan test çalışmaları ile onaylanıyor.” 

Müşterilerimize son teknolojili, kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra Positive Card programı ile de ilave avantajlar sunuyoruz. Farklı sektörlerde yaptığımız iş birlikleri ile sunduğumuz avantajlı puan yapısından faydalanan Positive Card üyelerinin sayısı 2,5 milyonun üzerine çıkmış bulunuyor. Ayrıca müşterilerimiz, Positive Card ve Money Club Kart iş birliği sayesinde Money üyesi iş yerleri ve Petrol Ofisi istasyonlarında avantajlı alışveriş olanağından yararlanabiliyor. Petrol Ofisi olarak başlıca amacımız; markamızı taşıyan her istasyonda müşterilerimize akaryakıttan daha fazlasını sunmak, insanlar için en güvenilir ve güçlü yol arkadaşı olmaktır.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Suha, Petrol,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yazarlar
Başyayla'yı Seviyoruz
Haber Arşivi
Başyayla Haber

sanalbasin.com üyesidir