BAŞYAYLA

Keleşoğlu için Mevlid Programı

kelesoglu-icin-mevlid-programi Başyayla Belediyesi, Ahmet Keleşoğlu için mevlid programı düzenliyor.

Başsağlığı Mesajı

bassagligi-mesaji İlçemiz Başköy Mahallesi sakinlerinden Konya İlinde ikamet eden Şakir BULUT hayatını kaybetti. Konuyla ilgili olarak Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu bir mesaj yayınladı.

Projelerimiz Hizmete Sunuldu.

projelerimiz-hizmete-sunuldu “BAŞYAYLA TARIM VE KIRSAL TURIZM İÇİÇE (TAŞ EVLER) PROJESI” “BAŞYAYLA’DA GÜNEŞ BATMIYOR” projemiz Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilmiş ve ihalesi Belediyemiz tarafından

Başyayla Gençlik Kolları Kongresi Gerçekleşti

basyayla-genclik-kollari-kongresi-gerceklesti Ak Parti Başyayla Gençlik Kolları 4. Olağan kongresini bugün gerçekleştirildi.

Hemşehrimizden Cumhurbaşkanına Şiir

hemsehrimizden-cumhurbaskanina-siir Başyaylalı genç hemşehrimiz Ahmet Okudan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan için bir şiir yazdı.

BTK üyeliklerine atamalar yapıldı

btk-uyeliklerine-atamalar-yapildi BTK'da boş bulunan üyeliklere atamalar yapıldı.

BTK ve Şehircilik Bakanlığı'na ait atama kararları

btk-ve-sehircilik-bakanligina-ait-atama-kararlari 17 Ocak 2015 CUMARTESİResmi GazeteSayı : 29239

Başyayla 4.Olağan Kadın Kolları Seçimi

basyayla-4olagan-kadin-kollari-secimi Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığı 4. Olağan kongresi yapıldı.Başyayla Ak parti Teşkilat Başkanı Ahmet İpek ,Karaman İl Kadın Kolları Başkanı Emine Şimşek ve Karaman Kadın kolları

Kırpınar Çiftinin Acı Günü...

kirpinar-ciftinin-aci-gunu İlçemize bağlı Başköy mahellesi sakinlerinden Devrim ve Didar KIRPINAR çiftinin 5 aylık bebeği Eylül Duru Kırpınar hayatını kaybetti.

Erdoğan'a Başyayla'dan Şiir

erdogana-basyayladan-siir Başyayla'mızın ünlü şairi Tahir KAHRAMAN Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beye Çok güzel bir şiir yazdı. Mutlaka okuyun ve izleyin(Ümüt İbrahim ÖZTÜRK'ün haberi)

Mevlid Kandili Programı Gerçekleştirildi

mevlid-kandili-programi-gerceklestirildi Mevlid Kandili, İslam dünyasında olduğu gibi ilçemiz Kirazlıyayla Camiinde yapılan programla kutlandı.

“Başyayla Mevlid Kandili Programına Davet”

basyayla-mevlid-kandili-programina-davet Kirazlıyayla Camiinde Mevlid Kandili Programına düzenlenecektir.

Başyayla Haberden Önemli Ziyaret

basyayla-haberden-onemli-ziyaret Başyayla Haber Genel Yayın Yönetmeni ve MEVGED Konya Şube Başkanı Abdullah KOCA Konya MİSİAD Konya Şubesi Başkanı Hüseyin Bademliye ziyarette bulundu.

Dikkat Yılbaşı Kutlamak Haramdır!!!

-dikkat-yilbasi-kutlamak-haramdir Dinimiz İslamiyet Yılbaşı Kutlamayı HARAM Kılmıştır.

AK PARTİ İL BAŞKANI BAŞYAYLA ZİYARETİ

ak-parti-il-baskani-basyayla-ziyareti ADALET VE KALKINMA PARTİSİ KARAMAN İL BAŞKANI BELEDİYE BAŞKANIMIZI 23 ARALIK 2014 TARİHİNDE MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Başyaylada Güneş Batmıyor Projesi Hayata Geçti

basyaylada-gunes-batmiyor-projesi-hayata-gecti Belediyemiz tarafından İlçemiz Hisarönü Tozan su Kalesinin aydınlatma yenilenebilir projesi yapılmış ve Mevlana Kalkınma Ajansına sunulmuştur. "Başyayla 'da Güneş Batmıyor" projesi MEVKA tarafından

Belediye Başkanımızın Ankara Çıkarması

belediye-baskanimizin-ankara-cikarmasi Belediyemiz tarafından Başyayla İlçemiz için yapılması için yapılan projelerin bir an önce hizmete geçmesi için, Belediye Başkanımız Şerafettin BULGURCU Ankara'ya çıkartma yaptı. Ulaştırma,

Ermenek ve Başyayla'da TOKİ konutları inşaatı

ermenek-ve-basyaylada-toki-konutlari-insaati Karaman'ın Ermenek ve Başyayla ilçelerinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ) yaptırılan konutların yapımı devam ediyor.

Doçent Cinayetinde Flaş Gelişme!

docent-cinayetinde-flas-gelisme Konya'daHemşehrimiz Doç. Dr. Celalettin Özdemir'in dekanlık binasındaki odasında bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili Prof. Dr. Ahmet G. ve sekreter Asuman S. hakkında hazırlanan iddianame mahkemece kabul

Seslendim Sesi mi Duyan olmuyor..

seslendim-sesi-mi-duyan-olmuyor ilçemiz Kirazlıyayla Mahallesi Halk şairi Tahir Kahraman'ın Ermenek Maden Kazası 18 madencimizin şehit düşmesi ile ilgili kaleme aldığı işte o şiir.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

KARAMAN - HAVA DURUMU

KARAMAN

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Sizce İdam Cezası Geri Gelmeli mi?

Sizce İdam Cezası Geri Gelmeli mi?

Ankete Katıl Sonuçlar