Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 00:01
 
AK Parti Başyayla Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek’in Regaib Kandili mesajı
AK Parti Başyayla Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek, Regaib Kandili ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.
Başyayla Haberi
AK Parti Başyayla Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek’in Regaib Kandili mesajı

AK Parti Başyayla Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek, Regaip Kandili ile ilgili olarak yayınladığı mesajda; "Bütün İslam aleminin mübarek Regaib Kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim" dedi.

Regaip Kandilinin birlik, beraberlik, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının güçlenmesine ve hayırlara vesile olmasını dileyen AK Parti Başyayla Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek, başta Başyaylalıların tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti.

 

İpek’in mesajı şöyle:

“Allah'ın bereket, rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği üç ayların müjdecisi Regaib Kandiline erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böylesi günler kalplerimizi sevgiyle dolduran, birbirimize hoşgörülü ve saygılı olmamız gerektiğini bizlere hatırlatan, kardeşlik ve yardımlaşma gibi duygularımızı artıran ve bizi Allah'a yakınlaştıran önemli günlerdir. Bu gün ve gecelerin en iyi şekilde değerlendirilmesini, her zaman ihtiyaç duyduğumuz, sevginin tüm dünyaya yayılmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve bütün İslam âleminin Regaip Kandilini kutluyor, üç ayların hayırlar getirmesini, Yüce Allah'tan diliyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Başyayla, Belediye, Başkan, Adayı, Ahmet, İpek’in, Regaib, Kandili, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı