Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 19:30
 
AK Parti Başyayla mitinginden yükselen ses: Durmak yok, yola devam
Başyayla'da AK Parti mitingi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Konuşmalar sık sık "Durmak yok yola devam, Onlar konuşur AK Parti yapar" sloganlarıyla kesildi.
Başyayla Haberi
AK Parti Başyayla mitinginden yükselen ses: Durmak yok, yola devam

Başyayla'da AK Parti mitingi büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Lütfi Elvan Medyanı'nda gerçekleştirilen mitinge AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan, AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti il ve ilçelerinden katılım gösteren teşkilat mensupları, Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, Başyayla AK Parti Teşkilat mensupları ile çok sayıda Başyaylalı katıldı.

 

Miting programı AK Parti Başyayla Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek'in konuşması ile başladı. İpek'in konuşmasının ardından Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, AK Parti Karaman Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser ile Recep Şeker ve son olarak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan halka hitap etti. Konuşmalar sık sık "Durmak yok yola devam, Onlar konuşur AK Parti yapar" sloganlarıyla kesildi. 

 

Miting sonunda AK Parti'ye katılan Emin Çetiner'e parti rozetini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfi Elvan taktı. Halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Lütfi Elvan ve Milletvekilleri hatıra fotoğrafları isteklerini geri çevirmediler. 

 

İlçedeki ilgiden büyük memnuniyet duyan AK Parti heyeti Güneyyurt'taki programa katılmak üzere ilçeden ayrıldılar.

 

Mitinge ilişkin yeni haberler eklecek...

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Başyayla, mitinginden, yükselen, ses:, Durmak, yok,, yola, devam,
Yorumlar
Haber Yazılımı