Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 00:01
 
AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarının Regaib Kandili mesajı
AK Parti’nin Başyayla İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan, Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başyayla Haberi
AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarının Regaib Kandili mesajı

AK Parti’nin Başyayla İl Genel Meclisi Üyesi Adayları, Regaib Kandili ile ilgili olarak yayınladıkları mesajda üç ayların, ilahi rahmetin oluk oluk aktığı, manevi huzur ve sükunun gönüllere indiği kıymetli bir zaman dilimi olduğunu ifade ettiler.

 

AK Parti’nin Başyayla İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan’ın kandil mesajı şöyle:

"Mübarek gün ve zamanlar, dünya hayatının geçici meşguliyetlerinden uzaklaşıp, Yüce Allah’ın merhametine sığınmak için en uygun vakitlerdir. Unutmamak gerekir ki yapılacak dualar, istiğfarlar, iyilikler, hayır ve hasenatlar Rabbimizin katında mükâfatını bulacaktır. Rahmet, mağfiret ve manevi ikramların sayısız tecelli ettiği mübarek üç aylar ve mübarek geceler nefis muhasebesinin yapılması için müminlere açılmış bir fırsat kapısıdır. Bu gün ve geceleri Rabbimizin rızasını kazanmak için vesile kılalım. Regaib Kandilini tövbe, istiğfar ve ibadet ile dolu geçirmeye gayret gösterelim. Bu vesile ile tüm İslam aleminin, necip milletimizin ve değerli hemşehrilerimizin mübarek üç aylarını ve Regaib Kandilini tebrik ediyoruz. Üç ayların rahmet, mağfiret ve bereket ikliminin insanlığın hidayetine, barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Rabbimizden diliyoruz.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İl, Genel, Meclisi, Üyesi, Adaylarının, Regaib, Kandili, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı