Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 00:31
 
AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın Kurban Bayramı mesajı
AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın Kurban Bayramı dolayısyla yayınladığı mesajında Kovid-19'a karşı tedbir uyarısında bulundu.
Karaman Haberi
AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Karaman İl Başkanı Abidin Çağlayan'ın mesajı şöyle: 

Dini ve milli inançlarımızı örf ve adetlerimizle süsleyip, geçmişten devraldığımız mirası zenginleştirerek, geleceğe taşıdığımız, hoşgörünün ve yardımlaşma duygularının en güzel örneklerinin sergilendiği yüzyıllar boyu özenle örülmüş değerlerimizin yaşatılması ve kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlayan  sevgi  ve  hoşgörü  günleridir  bayramlarımız.

COVID-19 salgını ve yaşadığımız hassas süreçle ilgili bu bayramda da üzerimize düşen bireysel ve toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirerek sosyal mesafe ve maske kurallarına uymaya özen göstererek  hem kendimizi  hem de  sevdiklerimizi  koruyalım.

Bayram süresince görevi başında olacak olan  güvenlik  ve  asayiş  ekiplerimize,  sağlık  görevlilerine,  kamu  ve  özel  kurum  çalışanlarına  şimdiden  kolaylıklar  diliyorum.

Başta Karamanlı hemşerilerim olmak üzere ülkemin ve İslam âleminin Kurban Bayramını kutlar bu mübarek günlerin insanlığa  huzur,  sağlık  ve  mutluluk  getirmesini  Rabbimden  niyaz  ediyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Karaman, İl, Başkanı, Abidin, Çağlayan'ın, Kurban, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı