Haber Detayı
20 Şubat 2019 - Çarşamba 22:49
 
AK Parti’nin Başyayla’dan il genel meclisi üyesi adaylarından teşekkür mesajı
AK Parti’nin Başyayla’dan il genel meclisi üyesi adayları aday gösterilmeleri sebebiyle ortak bir mesaj yayınladı.
Başyayla Haberi
AK Parti’nin Başyayla’dan il genel meclisi üyesi adaylarından teşekkür mesajı

AK Parti Başyayla’dan il genel meclisi üyesi adayları 1. Sıradan Abdülkadir Ateş olurken 2. Sıradan Mehmet Ali Okudan oldu. İki isim aday gösterilmeleri sebebiyle ortak bir mesaj yayınladı.

 

Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan’ın teşekkür mesajı şöyle:

 

“Başyayla’dan İl Genel Meclisi Üyeliğine aday gösterilmemizde büyük emek ve gayretleri olan İl Başkanımız Mehmet Er, Milletvekillerimiz Sn. Recep Şeker ve Sn. Selman Oğuzhan Eser başta olmak üzere; İlçe Belediye Başkan Adayımız Ahmet İpek’e, İlçe Teşkilat Başkanımız Mustafa Canlı’ya, İl Gençlik Kolları Başkanımız Mustafa Kale’ye, İl Kadın Kolları Başkanımız İmiş Günenç’e, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Büşra Yıldız’a, İlçe Gençlik Kollar Başkanımız Mahmut Kırpınar’a, İl ve İlçemizdeki  tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza; İl Genel Meclisi Üyesi olmamız için yetkililerimize dilek ve temennilerde bulunan Muhtarlarımıza ve Belediye Başkanlarımız ile bu yolda gönülden desteklerini esirgemeyen tüm eş, dost ve arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bizimle birlikte il genel meclisi üyeliğine aday gösterilen diğer dava arkadaşlarımızla birlikte İl Başkanımız Mehmet Er, Milletvekillerimiz Sn. Recep Şeker ve Sn. Selman Oğuzhan Eser’in destekleri ile ilimize, ilçelerimize, beldelerimize, köylerimize hayırlı hizmetler sunabilmek için elimizden gelen gayreti göstererek bize olan güveni boşa çıkarmayacağız.

Saygılarımızla.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti’nin, Başyayla’dan, il, genel, meclisi, üyesi, adaylarından, teşekkür, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı