Haber Detayı
18 Mart 2019 - Pazartesi 00:34
 
''Aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum''
AK Parti Başyayla Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıl Dönümü münasebetiyle mesaj yayınladı.
Başyayla Haberi
''Aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum''

Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümü nedeniyle mesaj yayımlayan AK Parti Başyayla Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek, Türk Milletinin vatan sevgisinin hiç bitmeyeceğini vurguladı.

 

Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Çanakkale Zaferi, tarihin akışını değiştiren, bağımsızlığı uğruna canını vermekten çekinmeyen ecdadımızın en önemli kahramanlık destanlarından biridir. Vatan savunması noktasında tarihe altın harflerle kazıdığımız bu zafer, zamanının en güçlü ve donanımlı ordularına karşı inanç, vatan sevgisi, birlik, beraberlik ve dayanışma duyguları ile vermiş olduğu büyük bir mücadeledir. Bizler Seyit Onbaşılarla, Nene Hatunlarla, Ezineli Yahyalarla büyüdük. Bu ruhu geleceğimiz olan çocuklarımıza da aşılayacağız. Bizde bu vatan aşkı hiçbir zaman bitmeyecek. Bu vesileyle Çanakkale'de, kahramanca savaşan, vatanımızı kanıyla, canıyla müdafaa eden şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Onların aziz emaneti olan ülkemizi koruyacak, maddi ve manevi bütün değerlerimizi daha yükseğe taşıyacağız. Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümünü kutluyor, aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''Aziz, şehitlerimizi, rahmetle, ve, minnetle, anıyorum'',
Yorumlar
Haber Yazılımı