Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 21:29
 
Başyayla’da online hizmetlerin kapısı: Göksu Kırtasiye ve İletişim
Göksu Kırtasiye ve İletişim İşletme Sahibi Hasan Ali Göksu, ilçe halkına bir çok online işlemler noktasında hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığını belirterek işine ilk günkü aşkla devam ettiğini söyledi.
Başyayla Haberi
Başyayla’da online hizmetlerin kapısı: Göksu Kırtasiye ve İletişim

Başyayla PTT Şubesi yanında hizmet veren Göksu Kırtasiye ve İletişim ilçe halkına hizmetini sürdürüyor. Online işlemlerin yanı sıra telefon ve bilgisayar tamiri, fotoğraf çekimi, uydu kurulumu gibi bir çok hizmet veren Göksu Kırtasiye ve İletişim İşletme Sahibi Hasan Ali Göksu’yu işyerinde ziyaret ettik.

 

Hizmetleri hakkında Başyayla Haber’e bilgi veren Göksu, ilçe halkını hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığını söyledi. Göksu, “İlçemize esnaf olarak hizmet veriyoruz. Bir çok hizmet alanı halkımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İlçemizde bazı hizmetlerin olmaması nedeniyle halkımız çözümü komşu ilçelere gitmekte buluyordu. Eksiklikleri giderme noktasında adımlar attığımızı düşünüyorum. Halkımızın işlerini ilçe dışına çıkmadan halletmesi bizleri mutlu ediyor.” dedi.

 

“Düğün fotoğrafı çekimleri için artık Ermenek’e gitmeyeceğiz”

 

İşletme sahibi Hasan Ali Göksu düğün merasimlerinde ilçe halkı hizmet noktasında belki Ermenek’i tercih etmek zorunda kaldığını belirterek, “Benzer durumlara bir kaç kez ben de şahit oldum. Gelin arabası süsleme için Ermenek’e gidiyoruz. Yine özel günlerimiz için fotoğraf albümü oluşturmak istesek yine Ermenek’in yolunu tutuyoruz. Bu durum maddi yönden bizi etkilerken bir de zaman kaybı yaşıyoruz. Göksu Kırtasiye ve İletişim olarak artık bu hizmetleri halkımıza sunmaya başladık. Halkımız özel günlerini yolda geçirmek yerine keyiflerine baksınlar istedik. Bu anlamda güzel bir hizmet yaptığımızı düşünüyorum. Halkımızdan gelen görüşler de bu yönde. Mutlu oluyoruz” dedi.

 

Göksu ilçe halkının göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek, “ Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Sektörümüz dahilinde gelen isteklere karşı açığız. Halkımıza hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışmalarımız ilk günkü hevesle sürüyor.” dedi.

 

Hizmetler hakkında bilgi veren İşletme sahibi Hasan Ali Göksu, işyerinde sunduğu hizmetleri şöyle sıraladı:

* Kırtasiye Malzemeleri

* TL Yükleme

* Hat Taşıma

* Fatura Ödeme

* Sıfır ve İkinci El Cep Telefonu

* Telefon ve Tablet Tamiri

* Renkli Fotokopi

* Biyometrik Vesikalık Fotoğraf Çekimi

* Kına, Nişan, Düğün Fotoğraf Çekimi

* Gelin Arabası Süsleme

* Albüm Basımı

* Çanak Uydu Kurulum Ve Sinyal Ayarlama

* İnternet Başvuru Ve İnternet Kurulum Hizmetleri

* Bilgisayar Format ve Tamir İşlemleri

 

Başyayla PTT Şubesi yanında hizmet veren Göksu Kırtasiye ve İletişim’e 0537 333 21 36 numaralı GSM hattından ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başyayla’da, online, hizmetlerin, kapısı:, Göksu, Kırtasiye, ve, İletişim,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başyayla’da online hizmetlerin kapısı: Göksu Kırtasiye ve İletişim
Başyayla’da online hizmetlerin kapısı: Göksu Kırtasiye ve İletişim
Başyayla’da online hizmetlerin kapısı: Göksu Kırtasiye ve İletişim
Yorumlar
Haber Yazılımı