Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 10:49
 
Başyayla Haber 7 Yaşında
Başyayla Haber yayın hayatının yedinci yılını doldurmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.
Site Haberi
Başyayla Haber 7 Yaşında

Kuruluş tarihçesi 2009ʹa dayanan ve 6 Ağustos 2012 tarihinden itibaren Başyayla Haber adını alarak yenilenen sitemiz 7 yaşında.

 

2012ʹden bu yana başta Taşeli olmak üzere, bölgeden, ülkemizden ve dünyadan gelişmeleri aktaran Başyayla Haber, bölgenin sesi olmaya devam edecek. 7 yıl içerisinde büyük bir aşama kaydeden sitemiz Taşeli yöresinin hatırı sayılır siteleri arasında yer alarak yörenin en çok tıklanan siteleri arasında yerini almıştır. Sürekli gelişen ve büyüyen sitemiz hedef kitlesini artırmış ve bölgenin önde gelen siteleri olmuş ve bu özelliğini her geçen sene daha da perçinlemiştir.

 

Taşeli'den dünyyaya sloganı ile yayın hayatını sürdüren Başyayla Haber bundan sonraki süreçte de ilk sloganında olduğu gibi "Yanıbaşınızda" olmayı sürdürecektir. 

 

Başyayla Haberʹle ilgili görüş ve düşüncelerinizi basyaylahaber@gmail.com veya basyaylahaber@hotmail.com adresine yazabilir ya da sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz her zaman dikkate alınmış olup imkanlarımız ölçüsünde çalışmalarımız yapılmaktadır. 

 

Bu günlere ulaşmamızda bizlere her zaman destek olan siz değerli ziyaretçilerimiz başta olmak üzere, aramızda olmayan çalışma arkadaşlarımıza, köşe yazarlarımıza,  içerik sağlayıcılarımıza teşekkürü borç biliriz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başyayla, Haber, 7, Yaşında,
Yorumlar
Haber Yazılımı