Haber Detayı
06 Ağustos 2020 - Perşembe 23:15
 
Başyayla Haber 8 Yaşında
Başyayla Haber yayın hayatının sekizinci yılını doldurmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.
Site Haberi
Başyayla Haber 8 Yaşında

Kuruluşu 2009ʹa dayanan ve 6 Ağustos 2012 tarihinden itibaren Başyayla Haber adını alarak yenilenen sitemiz 8 yaşında.

 

2012ʹden bu yana başta Taşeli olmak üzere, bölgeden, ülkemizden ve dünyadan gelişmeleri aktaran Başyayla Haber, bölgenin sesi olmaya devam edecek. 8 yıl içerisinde büyük bir aşama kaydeden sitemiz Taşeli yöresinin hatırı sayılır siteleri arasında yer alarak yörenin en çok tıklanan siteleri arasında yerini almıştır.

 

Tamamen gönüllülük esasına dayanarak güncel tutmaya çalıştığımız sitemize zaman zaman giriş yapamasak da ilçede ve bölgede hala haber alma kaynağı olarak görmeniz bizleri mutlu etmiştir.

 

Sözünde durmayanlara sözümüz var!

Varlığını sürdüren Başyayla Haber verilen sözlere, yerine getirilmeyen vaadlere rağmen pes etmemiş varlığını kısıtlı imkanlara rağmen sürdürmüştür. Sözünde durmayanlara sözümüz Başyayla ve çevresi için kamu yararına durmadan çalışmak, doğruyu, bölgenin menfaatlerini savunmaya devam etmek olacaktır. 
 

Burada sitemize sponspor olan Taşeli Kasap'a değinmemek olmaz. Zor dönemlerde sitemize 1 yıl boyunca sponsor olan sitemizin ara yüzünün yenilenmesinde katkısı bulunan Taşeli Kasap'a özellikle teşekkür ederiz. 


Başyaya Haber geçen yıl yenilenmesiyle birlikte daha kullanıcı dostu bir görünüme kavuşmuştur. Sizlerden aldığı güçle yayın hayatına devam edecektir.

 

"Taşeli'den dünyaya" sloganı ile yayın hayatını sürdüren Başyayla Haber bundan sonraki süreçte de ilk sloganında olduğu gibi "Yanıbaşınızda" olmayı sürdürecektir. 

 

Başyayla Haberʹle ilgili görüş ve düşüncelerinizi basyaylahaber@gmail.com veya basyaylahaber@hotmail.com adresine yazabilir ya da sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla (Facebook,Twitter, Instagram) bize ulaştırabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz her zaman dikkate alınmış olup imkanlarımız ölçüsünde gerekli alışmalarımız yapılmaktadır. 

 

Bu günlere ulaşmamızda bizlere her zaman destek olan siz değerli ziyaretçilerimiz başta olmak üzere, bir dönem birlikte çalışıtığımız fakat şuan bizimle olmayan/olamayan çalışma arkadaşlarımıza, köşe yazarlarımıza,  içerik sağlayıcılarımıza (haber/fotoğraf) teşekkürü borç biliriz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başyayla, Haber, 8, Yaşında,
Yorumlar
Haber Yazılımı