Haber Detayı
06 Ağustos 2021 - Cuma 18:54
 
Başyayla Haber 9 yaşında
Başyayla Haber yayın hayatının dokuzuncu yılını doldurdu.
Sarıveliler Haberi
Başyayla Haber 9 yaşında

Kuruluşu 2009ʹa dayanan ve 6 Ağustos 2012 tarihinden itibaren Başyayla Haber adını alarak yayın akışını değiştiren sitemiz 9 yılını geride bıraktı. 

 

2012ʹden bu yana başta Taşeli olmak üzere, bölgeden, ülkemizden ve dünyadan gelişmeleri aktaran Başyayla Haber, bölgenin sesi olmaya devam ediyor. 9 yıl içerisinde büyük bir aşama kaydeden sitemiz Taşeli yöresinin hatırı sayılır siteleri arasında yer alarak en çok tıklanan siteleri arasında bulunuyor.

 

Tamamen gönüllülük esasına dayanarak güncel tutmaya çalıştığımız sitemize zaman zaman haber girişi yapamasak da önemli gelişmeleri duyurmak için özellikle çaba sarf ediyoruz.

 

Başyayla Haber 2019'da yenilenen mobil arayüzü ile kullanıcı dostu bir site olarak sizlerden aldığı güçle yayın hayatına devam edecek.

 

"Taşeli'den dünyaya" sloganı ile yayın hayatını sürdüren sitemiz bundan sonraki süreçte de ilk sloganında olduğu gibi "Yanıbaşınızda" olmayı sürdürecek.

 

Başyayla Haber sadece haber sitesinden değil sosyal medya hesaplarından da bölgeden içerikler, takipçilerimizden gelen haber ve görselleri paylaşmaya devam edecek.

 

Başyayla Haberʹle ilgili görüş ve düşüncelerinizi basyaylahaber@gmail.com adresine yazabilir ya da sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla (Facebook,Twitter, Instagram) bize ulaştırabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz her zaman dikkate alınmış olup bundan sonraki süreçte de tarafımızda takip edilecektir.

 

Bu günlere ulaşmamızda bizlere her zaman destek olan siz değerli ziyaretçilerimiz başta olmak üzere, bir dönem birlikte çalışıtığımız fakat şuan bizimle olmayan/olamayan çalışma arkadaşlarımıza, köşe yazarlarımıza,  içerik sağlayıcılarımıza (haber/fotoğraf) teşekkür ederiz. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı