Haber Detayı
07 Nisan 2021 - Çarşamba 23:24
 
Başyayla MEM ile MEVKA arasında proje imzalandı
Mesleki eğitimin desteklenmesi ve niteliğinin daha da artırılması için Başyayla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koordine edilen ve Mevlana Kalkınma Ajansı tarafından kabul edilen proje için İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Sekman ile Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekteri İhsan Bostancı tarafından proje sözleşmesi imzalandı.
Başyayla Haberi
Başyayla MEM ile MEVKA arasında proje imzalandı

Proje Sözleşme İmza Töreninin ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Sekman ''Bu proje ile İlçemiz Başyayla Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi bünyesinde 246.905TL bütçe ile kurulacak olan Robotik Kodlama Atölyesi sayesinde geleceğin yazılımcılarını yetiştirmeye ve 2023 Vizyonu doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bunun yanında görev yaptığımız süre boyunca daima yenilik daima ileri felsefesiyle çalışacağımızı, öğrencilerimize çağın ihtiyaçları doğrultusunda gerekli tüm desteği vermeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. 

 

Hüseyin Sekman, projenin fikir ve yazım aşamasında gece gündüz demeden var gücüyle çalışan başta Şube Müdürü Abdulkadir Şeker ve Başyayla Mehmet Akif Ersoy Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Zafer Karataş ile tüm proje ekibine teşekkür ederek sözlerini tamamladı. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı