Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 22:20
 
Çalışkan: 'Bu işlerde küslük, dargınlık olmaz'
AK Parti Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başyayla'da gerçekleştirilen mitingde yaptığı konuşmada "Bu bir görev işidir, sevda işidir. Bu işlerde küslük, dargınlık olmaz." ifadelerini kullandı.
Başyayla Haberi
Çalışkan: 'Bu işlerde küslük, dargınlık olmaz'

AK Parti Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Başyayla'da gerçekleştirilen mitingde halka hitap etti. Çalışkan yaptığı konuşmada "Bu bir görev işidir, sevda işidir. Bu işlerde küslük, dargınlık olmaz." dedi.
 

"Buradaki kalabalığı görünce 2004 yılında o zaman il genel meclisi üyeliği aklıma geldi. Şöyle çıkıp iki kelime etmeye çekinirdim." diyen Çalışkan'ın bu sözleri vatandaşlar tarafından büyük alkış aldı. İlçenin, bölgenin çok farklı yerlere geldiğini söyleyen Çalışkan "Bunu hep birlikte yaptık. Şunu hiç unutmayın Cenabı Allah neyi nasip ederse onu yaşarız. Rabbim o günlerde bize bunları nasip etti ve gururlu şekilde bu hizmetleri yaptık." ifadelerini kullandı.

 

"Karaman'da bayrağı Mahmut Sami Şahin Kardeşime devrediyorum." diyen Çalışkan; "Bu bir görev işidir, sevda işidir. Bu işlerde küslük, dargınlık olmaz. Partimizin vereceği görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışmak bizim görevimizdir. Bundan emin olun." dedi.

 

"Sayın Başkanıma ve Ahmet Başkan'ıma da şunu tavsiye ediyorum. Bu birliği beraberliği hiç bir zaman bozdurmasınlar." diyen Ertuğrul Çalışkan "Çıktığımız hizmet yolunda başımızı hiç bir zaman eğdirmesinler". dedi. 

 

"Bu bayrağı en göklere dikmeye hazır mısınız, bu birlikteliği bu beraberliği sürdürmeye var mısınız, sucu bucu demeden el ele bu güzel hizmetlerin devamı için yola yürümeye var mısınız?" diyen Ertuğrul Çalışkan'ın sözleri kalabalıktan "varız" sözleriyle ve alkışlarla karşılık buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çalışkan:, 'Bu, işlerde, küslük,, dargınlık, olmaz',
Yorumlar
Haber Yazılımı