Haber Detayı
08 Aralık 2019 - Pazar 16:06
 
Dikici İnşaat’tan 69 bin TL'den başlayan fiyatlarla daire satışı
Başyayla’nın öncü firmalarından Dikici İnşaat yeni konut projesine hazırlanıyor. 69 bin TL'den başlayan daireler için 5 yıl vade imkanı sunulacak.
Başyayla Haberi
Dikici İnşaat’tan 69 bin TL'den başlayan fiyatlarla daire satışı

Başyayla ilçe merkezi konumunda yeni konut projesine hazırlanan Dikici İnşaat 1+1, 2+1, 3+1 dairelerle dar gelirli vatandaşı ev sahibi yapacak. Projenin oluşturulacağı saha Başyayla Sağlık Ocağı civarında yer alıyor. Merkezi ve yerden ısıtmalı sisteme sahip olacak olan sitelerin dış cephesi ise ısı yalıtımlı olacak. Sitelerin zemin katları ise ilçe ekonomisine katkı sağlayacak şekilde değerlendirilecek.
 

Dikici İnşaat, insana, doğaya, çevreye ve mimariye saygılı örnek olacak bu projeyle Başyayla’nın konut sektörüne büyük değer katmayı hedefliyor.
 

Ön talepler alınmaya başladı

Henüz satışına başlanmayan proje için ön talepler alınmaya başlandı. Ön çalışmaya göre projede değişiklik yapılabilecek.   çalışmalarına devam eden Dikici İnşaat ön talep alınmaya başladı.
 

69 bin TL'den baslayan fiyatlarla yapılacak olan daireler 5 yıl ödeme vadeli olacak. Proje daireler başlangıç tarihinden itibaren 18 ay sonra anahtar teslimi yapılacak. Daireler için kiler ve kapalı araç otoparkı da bulunacak. 

 

Dikici İnşaat yetkilisi Ömer Dikici, Başyayla Haber’e yaptığı açıklamada  “İlçemiz için yeni bir konut projesine başlıyoruz. Projede ön talepleri almaya başladığımızı sizin aracılığınızla duyurmak istedik. Gelen talepler doğrultusunda projemizin içeriğinde değişiklik söz konusu olabilir. Uygun fiyatlarla talep almaya başladığımız daire satışlarımız ile ilçemizdeki dar gelirli vatandaşlarımıza ev sahibi olmalarına katkı sağlamak istiyoruz.İlçemizde var olan konut sıkıntısını gidermek, hem de sosyal donatılara sahip bir yaşam alanını oluşturmak için gayret sarfediyoruz. Şimdiden projemizin ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

 

Dikici İnşaat iletişim bilgileri

Adres: Cumhuriyet Cad. No:80 Şirindere Mahallesi/Başyayla

Telefon:

0 535 334 38 82 (Ömer DİKİCİ)

0 532 572 14 59 (Ahmet DİKiCİ)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dikici İnşaat, Dikici İnşaat Başyayla,
Yorumlar
Haber Yazılımı