Haber Detayı
04 Ocak 2019 - Cuma 20:15
 
Dikici İnşaat’tan yeni konut projesi
Başyayla’nın öncü firmalarından Dikici İnşaat yeni konut projesine hazırlanıyor.
Başyayla Haberi
Dikici İnşaat’tan yeni konut projesi

Başyayla ilçe merkezi konumunda 548 metrekare üzerinde 16 adet daireden oluşan proje, 110-85 metrekare arasında değişen 2 farklı daire tipte 2+1 (batı cephe) ve 3+1 (doğu cephe) dairelerden oluşuyor. Projenin oluşturulacağı saha Başyayla Sağlık Ocağı civarında yer alıyor. Proje konutlarının oluşturulacağı sahada site içi yeşil alanda inşa edilecek çocuk parkı ve kamelya da yer alacak. Merkezi ve yerden ısıtmalı sisteme sahip olacak olan sitelerin dış cephesi ise ısı yalıtımlı olacak. Sitelerin zemin katları ise ilçe ekonomisine katkı sağlayacak şekilde değerlendirilecek.
 

Dikici İnşaat, insana, doğaya, çevreye ve mimariye saygılı bir örnek olacak bu projeyle Başyayla’da inşaat sektörüne büyük değer katmayı hedefliyor.
 

Henüz satışına başlanmayan projenin çalışmalarına devam eden Dikici İnşaat ön talep alınmaya başladı. Ön talepte bulunanlara % 30 peşinat ile 5 yıl vade imkanı tanınıyor. Hem yatırım, hem yaşam alanı için ideal bir proje ile Başyayla’nın çehresine yeni bir konum eklenecek. Proje daireler başlangıç tarihinden itibaren bir yıl içinde anahtar teslimine hazır hale getirilecek.
 

Dikici İnşaat yetkilisi Ömer Dikici, Başyayla Haber’e yaptığı açıklamada  “İlçemiz için yeni bir konut projesine başlıyor, projede ön talepleri almaya başladığımızı sizin aracılığınızla duyurmak istiyoruz. Gelen talepler doğrultusunda projemizin içeriğinde ufak çaplı değişiklikler olabilir. Hem konut sıkıntısını gidermek, hem sosyal donatılara sahip bir yaşam alanını ilçemize kazandırmak bizleri mutlu edecek. Şimdiden projemizin ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

 

Dikici İnşaat iletişim bilgileri

Adres: Cumhuriyet Cad. No:80 Şirindere Mahallesi/Başyayla

Telefon:

0 535 334 38 82 (Ömer DİKİCİ)

0 532 572 14 59 (Ahmet DİKiCİ)

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dikici, İnşaat’tan, yeni, konut, projesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı