Haber Detayı
23 Mart 2019 - Cumartesi 00:32
 
Eser: ‘Başyayla’ya birlikte hizmet edeceğiz’
AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, "Sayın Bakanım, Sayın Belediye Başkanım bundan önce ne demişse söylediği sözlerin tamam bizim de sözümüzdür. Başyayla’ya birlikte hizmet edeceğiz." dedi.
Başyayla Haberi
Eser: ‘Başyayla’ya birlikte hizmet edeceğiz’

AK Parti Başyayla Mitingi Lütfi Elvan Meydanında gerçekleştirildi. AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, burada yaptığı konuşmasında "Sayın Bakanım, Sayın Belediye Başkanım bundan önce ne demişse söylediği sözlerin tamam bizim de sözümüzdür. Başyayla’ya birlikte hizmet edeceğiz." dedi.

 

Eser, konuşmasına halkı selamlayarak başladı. “Ben de 8 aydır bu bayrağı devraldım. Bu davayı buralara kadar taşıyan başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere davamızın büyüklerine teşekkür ediyorum. Kendilerine minnettarız.” diyen Eser, “Bizleri bu göreve layık gördüğünüz. İçinizden bir evlat olarak çıkarttınız. Bizler de bu bilinçle hareket edecek sizlerin gönlünü alacağız. Cumhurbaşkanımız nasıl sizlere hizmet etmiş ve gönüllere girmişse bizler de bu yolda elimizden geleni yapacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Kalabalığın;

Başyayla’nın abisi

Gençliğin Eser’i

sloganlarına “Abinizin gönlü feda olsun size.” diye cevap veren Eser, büyük alkış aldı.

 

Eser sözlerini şöyle tamamladı: "Sayın Bakanımızın Taşeli’ne çok büyük yatırımları oldu. Ben sözü çok fazla uzatmak istemiyorum. Sayın Bakanım, Sayın Belediye Başkanım bundan önce ne demişse söylediği sözlerin tamamı bizim de sözümüzdür. Başyayla’ya birlikte hizmet edeceğiz, birlikte çalışacağız, birlikte güleceğiz, birlikte ağlayacağız ve bu yolda hep birlikte yürüyeceğiz. İnşallah sonunda da başkanımızı koltuğuna oturtacağız ve muradımıza ereceğiz. Hepiniz Allah'a emanet olun, sağ olun, var olun."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eser:, ‘Başyayla’ya, birlikte, hizmet, edeceğiz’,
Yorumlar
Haber Yazılımı