Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 00:56
 
Eyyup Çayır: ‘Ermenek’e seçimden sonra 15 milyon TL yatırım yapıldı’
Ermenek İl Genel Meclis Üyesi Eyyup Çayır, 31 Mart seçimleri sonrasında Ermenek’te yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Ermenek Haberi
Eyyup Çayır: ‘Ermenek’e seçimden sonra 15 milyon TL yatırım yapıldı’

Ermenek İl Genel Meclis Üyesi Eyyup Çayır, 31 Mart seçimleri sonrasında Ermenek’te yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çayır, Ermenek'e seçim sonrasındanda 15 milyon TL yatırım yapıldığını belirtti. 

 

Ermenek İl Genel Meclis Üyesi Eyyup Çayır, 31 Mart seçimleri sonrasında Ermenek’te yapılan çalışmalarla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Allah’ın izniyle seçimlerden bugüne kadar Görmeli köyü Nisa Mahallesi 3 km, İkizçınar Siğilli yolu 8 km, İkizçınar Şehit yolu 1.2 km asfalt çalışmalarını bitirdik. Sıra Tepebaşı-Boyalık yolunun asfaltlamasına geldi. Ayrıca 19 köyümüze parke taşı ihalemiz yapılıyor. Köylerimizde asfalt malzeme ile yama yapılabilmesi için 150 kamyon yama malzemesi karılmıştır. Hızla köy yollarının yaması yapılmaktadır. İlçe merkezinde bulunan 5 okulumuzun doğalgaz dönüşüm ihalesi yapılmıştır. Kısacası 31 Mart yerel seçimlerinden bu güne kadar ilçe ve köylerimize yaklaşık 15 milyon TL yatırım yapılmıştır.

 

Bu yatırımların ilçemize ve köylerimize gelmesinde büyük emek sarf eden TBMM Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan’a, Karaman milletvekillerimiz Sayın Recep Şeker ve Sayın Selman Oğuzhan Eser’e, Karaman Valimiz Sayın Fahri Meral’e, İlçe Kaymakamımız Sayın Tahir Yılmaz’a, İl Başkanımız Sayın Abidin Çağlayan ve yönetim kuruluna, İlçe Başkanımız Sayın Aytekin Aydın ve yönetim kuruluna, Meclis Başkanımız Sayın Adem Kapar’a ve İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarıma, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Ali Yener Terlemez’e ve İl Özel İdare Şube Müdürleri ile tüm personellerine, Ermenek Bakımevi Sorumlusu Sayın Veysel Sönmez ve ekibine, Birlik Müdiremiz Sayın Serpil Demircan’a, tüm köy muhtarlarımıza ve emeği geçen herkese şahsım ve ilçemiz adına teşekkürlerimi sunarım.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Eyyup, Çayır:, ‘Ermenek’e, seçimden, sonra, 15, milyon, TL, yatırım, yapıldı’,
Yorumlar
Haber Yazılımı