Haber Detayı
08 Kasım 2018 - Perşembe 13:27
 
Mehmet Ali Okudan İl Genel Meclisi Üyeliği aday adayı oldu
Mehmet Ali Okudan, Başyayla'dan il genel meclisi üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.
Başyayla Haberi
Mehmet Ali Okudan İl Genel Meclisi Üyeliği aday adayı oldu

Mart 2019 Mahalli İdareler seçimiyle ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor. Mehmet Ali Okudan, AK Parti'den İl Genel Meclisi üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı. 

 

AK Parti Başyayla İlçe Teşkilatına başvurusunu gerçekleştiren Okudan, sitemize yaptığı açıklamasında "Başkanımızın bir çok konuşmasında gençlerle ilgili olarak dile getirdiği 'Şahlanışımız, yükselişimizsiniz. Erdem, irade ve cesaret ile yükselişimizi, şahlanışımızı siz gerçekleştireceksiniz. Size emretmeyeceğiz, dikte etmeyeceğiz. Sizinle birlikte yol yürüyeceğiz. Size yol açacağız, istihdamımız sizinle büyüyecek. Vizyonumuz sizinle genişleyecek, adalet sizinle yükselecek. AK Parti kurulduğu günden bugüne, Türk siyasi hayatında genç düşünen, değişimden ve dönüşümden yana olmuş vizyoner bir parti olmuştur. Bu yönüyle gençlerin partisidir.' sözlerinden yola çıkarak ülkemiz, Karaman'ımız ve ilçemiz Başyayla için hizmet etmeye karar verdim.Partimiz ve ilçemize hizmet etmeye her bir Ak Partili genç gibi herdaim hazırız. Partimde çeşitli görevlerde bulundum ve partimizin vereceği her göreve hazırım.Şimdi de İl Genel Meclisi Üyeliği için başvuruda bulundum. Rabbim çıktığımız bu yolda yardımcımız olsun.Şimdiden yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini diliyorum.İnşallah çok çalışacağız, milletimzin desteği ile ilçemizi güzelleştireceğiz.Reisimizinde işaret ettiği gibi maziden aldığımız ilhamla “2023, 2053, 2071 hedeflerimize ulaşmak için azimle ve özveriyle çalışacağız”.Allah herkesin yardımcısı olsun.Zor bir dönemden geçiyoruz.Bizim ayrılığa değil birleşmeye daha çok ihtiyacımız var.'Nereden geldiklerini bilmeyenler nereye gideceklerini de bilemezler.' şiarıyla hareket ederek kendi tarihine yabancılaşıp rüzgarın önündeki bir yaprak misali savrulanlardan olmayacağımızı biliyoruz.Bütün aday adaylarına başarılar diliyor.Bu süreçten partimizin dahada güçlü çıkması için daha hassas olmamız gerektiği düşüncesindeyim.Selam saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.Ya Allah Bismlllah" dedi.

 

Mehmet Ali Okudan yerel seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni etti.  

 

Mehmet Ali Okudan kimdir?

1989 yılında Karaman’ın Başyayla ilçesinde doğdu. İlk ve ortaöğretimini Başyayla’da tamamladı. 2015 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.

 

AK Parti Başyayla Gençlik Kolları Yönetiminde ve Yürütme Kollarında çeşitli görevler aldı.

 

2014 yılındaki AK Parti Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresinde İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi. Bu görevini 2017 Aralık ayına kadar sürdüren Mehmet Ali Okudan, askerlik görevi sebebiyle yapılan seçimde aday olmadı.

 

Kaynak: (BHaber) - Başyayla Haber Editör: BHaber
Etiketler: Mehmet, Ali, Okudan, İl, Genel, Meclisi, Üyeliği, aday, adayı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı