Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 23:35
 
Mehmet Er: 'Ahmet Başkan’ın yanındayız'
AK Parti Karaman İl Başkanı, Lütfi Elvan Meydanı'nda gerçekleştirilen mitingde önemli bir seçimin arefesinde olduklarını belirterek Başyayla Belediye Başkan Adayı Ahmet İpek'e destek istedi.
Başyayla Haberi
Mehmet Er: 'Ahmet Başkan’ın yanındayız'

AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, Başyayla Lütfi Elvan Meydanı'nda gerçekleştirilen AK Parti mitinginde konuşmasını protokolü ve meydandan bulunanları selamlayarak başladı. Er, konuşmasını; "Yine bir seçimin arefesindeyiz. Dünyanın gözü, mazlumların gözü, ümmetin gözü bu seçimde. Yine kırılma eşiğinin olduğu bir seçim. Rabbim bu seçimden zaferle çıkmayı bizlere nasip etsin." sözleriyle devam ettirdi.

 

"Bizler yıllarca bu millete hizmet etmiş kurumsal, insanıyla özdeşleşmiş büyük bir teşkilatız. Teşkilatlarımız insanıyla gönül bağını en üst seviyede tutmuştur. Allah'ın izniyle, teşkilatımızla, milletvekillerimizle ve çok değerli bakanımızla beraber,  adayımız Ahmet Başkan’ın yanındayız." diyen Er'in bu sözleri meydandan büyük alkış aldı. "İşte Başkan, işte teşkilat" sloganıyla kesildi.

 

AK Parti İl Başkanı Er, "Ahmet İpek Başkan’ımıza ve teşkilatlarımıza büyük başarılar diliyorum. Rabbim Başyayla'mızın önünü açık eylesin. Bizi büyük hizmetlere kavuştursun" dedi.

 

Er, konuşmasını "Yaparsa AK Parti yapar" sloganıyla sürdürdü. Er'in "Yaparsa..." cümlesini miting alanındaki vatandaşlar "AK Parti yapar." sözleriyle tamamladı.

 

Er; "Gayretle, samimiyetle, azimle, Ahmet İpek Başkan’ımızın büyük hizmetler yapacağına inanıyor, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Er:, 'Ahmet, Başkan’ın, yanındayız',
Yorumlar
Haber Yazılımı