Haber Detayı
21 Ocak 2019 - Pazartesi 18:31
 
MHP'nin Başyayla Belediye Başkan adayı belli oldu
MHP'nin Başyayla Belediye Başkan adayı Yunus Yıldız oldu.
Başyayla Haberi
MHP'nin Başyayla Belediye Başkan adayı belli oldu

MHP, Başyayla Belediye Başkan adayını belirledi. Belediye Başkan adayı Yunus Yıldız olarak açıklandı.

Yıldız, AK Parti'den aday adayı olmuş ancak aday gösterilmemişti. 

 

MHP Başyayla İlçe Teşkilatı, Yıldız'ı böyle duyurdu

MHP Başyayla İlçe Başkanı Mustfa Çetin sosyal medya hesabından Başyayla adaylarının Yunus Yıldız olduğunu "Milliyetçi Hareket Partisi Başyayla İlçe Teşkilatı olarak yapılan istişareler sonucunda Başyayla Belediye Başkan Adayımız Yunus Yıldız Bey olmuştur. Başyayla için “bismillah” dedik seçim çalışmalarımıza başlıyoruz. Allah adayımızın ve teşkilatımızın yardımcısı olsun." paylaşımı ile duyurdu.

 

Yunus Yıldız'dan açıklama

MHP Başyayla Belediye Başkan Adayı Yunus Yıldız, aday gösterilmesiyle ilgili bir mesaj yayınladı. Yıldız, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

Sevgili gönül dostlarım Başyaylalı hemşerilerim ve dava arkadaşlarım. İki ay önce Başyayla sevdası ile çıkmış olduğum bu kutlu davada siz değerli hemşerilerimiz ile yaptığı istişareler ve görüşmeler sonucunda, “Üretken Belediyecilik” anlayışı içinde Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayı oldum. Bugün de sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in olurları ile MHP Başyayla Belediye Başkan Adayı olarak kamuoyuna ilan edildim.

Çıkmış olduğunuz bu kutlu davada Allah yardımcımız olsun. Her bir hemşehrimizin hayır dualarını ve desteklerini bekler saygılarımı sunarım.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP'nin, Başyayla, Belediye, Başkan, adayı, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı