Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 18:11
 
Naci Bulut, Başköy Mahallesi muhtar adayı oldu
31 Mart Mahalli idareler seçimlerine doğru muhtar adayları belli oluyor. Başköy Mahallesi'nden Naci Bulut muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Başyayla Haberi
Naci Bulut, Başköy Mahallesi muhtar adayı oldu

31 Mart Mahalli idareler seçimlerine doğru muhtar adayları belli oluyor. Yaklaşan seçimler için adaylığını açıklayan bir isim daha belli oldu. Başköy Mahallesi'nden Naci Bulut da muhtarlık için aday olduğunu açıkladı. Naci Bulut muhtarlık yarışına "Halka Hizmet İçin Engel Yok" sloganıyla girdi. Bulut, seçim çalışmaları kapsamında el afişi bastırdı. 

 

Ticaretle meşgul olan genç isim Başyayla Haber'e açıklamalarda bulundu. Naci Bulut açıklamasında "Başköy Mahallesi muhtarlığı için bu yolda ben de varım diyerek seçim startımızı verdik. Mahallemizin sorunlarını biliyorum. İlçedeki kurum ve kuruluşlarla olan irtibatım sayesinde mahallemizin çözümlenemeyecek bir sorunu olacağını sanmıyorum. Seçmenlerime olan güvenimiz tam, tüm sorunlarla ilgilenmek, projelerle mahallemizin gelişmesini sağlamak için mahalle sakinlerinden destek bekliyorum. Adaylığımız hayırlı olsun." ifadelerine yer verdi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Naci, Bulut,, Başköy, Mahallesi, muhtar, adayı, oldu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Naci Bulut, Başköy Mahallesi muhtar adayı oldu
Yorumlar
Haber Yazılımı