Haber Detayı
27 Temmuz 2019 - Cumartesi 00:15
 
Özel günlerinizin en güzel anlarını kadrajına alıyor
Başyayla’da yaz aylarıyla birlikte düğün merasimleri kazanırken düğünlerde fotoğraf çekimi önemli bir yere sahip. Kaliteli fotoğraf çekimi ve uygun fiyat düğün sahiplerinin olmazsa olmazları...
Başyayla Haberi
Özel günlerinizin en güzel anlarını kadrajına alıyor

Başyayla’da yaz aylarıyla birlikte düğün merasimleri de hız kazandı. Ardı ardına sıralanan düğünlerde fotoğraf çekimi önemli bir yer ediniyor. Emre Semerci, çektiği fotoğraflarla düğünlerinizden en güzel kareleri yakalayarak bir ömür boyunca evinizin duvarlarını süslemenize yardımcı oluyor.

 

Yaz aylarıyla birlikte artan düğün merasimlerinde kuşkusuz fotoğraf çekimleri önem arz ediyor. Özel günlerde en özel anların fotoğraflanmasının çiftlerin hayatlarında tartışılmaz bir yer edindiğini belirten Emre Semerci, “Yaz aylarında fotoğraf çekimleri yapıyorum. Çiftlerimizin mutluluklarına şahit oluyor, o mutlu anlarını fotoğraf çekip ve video kayıtları ile zaman tünellerinde önemli bir yer edinmelerini sağlıyorum. Uygun fiyat ile yaptığım çekimlerle hem düğün yapan çiftleri fahiş fiyatlardan kurtarıyorum.” dedi.

 

Emre Semerci’ye Başyayla’daki düğün ve özel günlerdeki fotoğraf çekimleri için

0538 678 2413 numaralı hattan ulaşılabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özel, günlerinizin, en, güzel, anlarını, kadrajına, alıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı