Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 13:27
 
‘Sağlık çalışanlarımız bizlerin gurur kaynağıdır’
AK Parti’nin Başyayla İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan, 14 Mart Tıp Bayramını kutladılar.
Başyayla Haberi
‘Sağlık çalışanlarımız bizlerin gurur kaynağıdır’

AK Parti’nin Başyayla İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladıkları mesajda, Türk hekimlerinin gerçekleştirdikleri her başarılı operasyon ve tıp dünyasına katkıları dünya genelinde kabul gördüğünü vurguladılar.

 

AK Parti’nin Başyayla İl Genel Meclisi Üyesi Adayları Abdülkadir Ateş ve Mehmet Ali Okudan’ın, 14 Mart Tıp Bayramı mesajı şöyle:

"Şanlı tarihinde, İbn-i Sina'lar, Akşemseddin'ler, Sabuncuoğlu Şerafeddin'ler, Fahruddin-i Razi'ler gibi yüzlerce büyük tıp alimi yetiştirmiş aziz milletimiz, insanlığa her alanda olduğu gibi sağlık alanında da büyük katkılar sağlamıştır. İnsan sağlığını ve hayatını her şeyin üstünde tutan, toplum sağlığının korunmasında fedakârca hizmet veren Türk hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız bizlerin gurur kaynağıdır. Büyük bir özveriyle çalışan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız her şartta ve ortamda vatandaşa hizmet için canını dişine takmaktadır. Türk hekimlerinin gerçekleştirdikleri her başarılı operasyon ve tıp dünyasına katkıları dünya genelinde kabul görmüştür. Çanakkale'den, Kurtuluş Savaşı'na, 15 Temmuz'dan, Afrin’e aynı ruhla kutsal görevlerini icra ederek şifa dağıtan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız her zaman takdiri hak etmektedir. Bu düşüncelerle içerisinde toplumumuzun sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına büyük bir özveriyle çalışan hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz."

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Sağlık, çalışanlarımız, bizlerin, gurur, kaynağıdır’,
Yorumlar
Haber Yazılımı