Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 17:24
 
Sarıveliler'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu
Sarıveliler'de Cumhuriyet Bayramı coşku ile kutlandı.
Sarıveliler Haberi
Sarıveliler'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu


Kutlama Proramı 28.10.2019 Pazartesi Günü saat:10:da başladı. Tüm resmi kurumlar, özel işyerleri ve okulların bayraklarla donatılması ile başlayan programa Anıt Alanındaki Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulması ile devam edildi. Protokol sırasına göre çelenlerin sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile çelenk sunma programı sona erdi. 
 

Programa Sarıveliler Kaymakamı Emrah UZUN, Belediye Başkanı V. Sait AKGÜL, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. 
 

2019 Ekim 2019 Salı Günü Saat 09:15 'te Sarıveliler Kaymakamı Emrah UZUN' un Kaymakamlık Makamında tebrikatları kabulüyle başlayan programa saat 10:00 da Anıt Alanında yapılan programla devam edildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasını müteakip Kaymakam Emrah Uzun'un günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam edildi. Şiirlerin okunması ve gösterilerin yapılmasıyla devam eden program 100. Yaşına Doğru Temalı Kompazisyon Yarışmasında 1. Olan öğrencinin eserini okuması ve öğrenciye Sarıveliler Kaymakamı Emrah UZUN' un ödülünü vermesi ile son buldu.

 
Törene Sarıveliler Kaymakamı Emrah UZUN, Belediye Başkanı V. Sait AKGÜL, Şehit Aileleri, Gaziler, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
 
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarıveliler'de, Cumhuriyet, Bayramı, coşkusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı