Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 16:21
 
Taşeli Kasap ve Şarküteri
Başyayla ilçesi Kirazlıyayla Mahallesi Değirmenönü mevkiinde hizmet veren Taşeli Kasap ve Şarküteri en hesaplı ve en lezzetli eti müşterisine sunuyor.
Reklam Haberi
Taşeli Kasap ve Şarküteri

Ahmet Aksel ve Nazmi Dikmen’in açtığı kasap ve şarküteri hakkında Nazmi Dikmen aracıyı ortadan kaldırarak ürünü halka en hesaplı şekilde sunuyor.

 

Tamamen yerli ürünlerle hizmet veren Taşeli Kasap ve Şarküteri  kâr payını tüketici ile bölüşerek tüketici için uygun fiyata et ve süt ürünleri sunuyor.

 

Kuzu eti, dana eti, keçi eti, tavuk eti, peynir, sucuk ve yumurta ile hizmet veren Taşeli Kasap ve Şarküteri ürün çeşitliliğini artırarak vatandaşara alternetifer sunuyor.

 

Başyayla halkının böyle bir işyerine ihtiyaç duyduğunu belirten Dikmen, “Başyayla halkına hizmet verdiğimiz için mutluyuz. Bizler de onlardan destek bekliyoruz.” dedi. Dikmen mahalle ve köylere paket servislerini olduğunu belirterek “Hizmeti vatandaşımızın ayağına kadar getiriyoruz.” dedi.

 

ALO PAKET SERVİSİ

Taşeli Kasap ve Şarküteri mesai saatleri içerisinde siparişinizi ayağınıza getiriyor. Size sadece ne alacağınıza karar vermek kalıyor.

 

Taşeli Kasap ve Şarküteri İletişim Numaraları

0537 934 33 40 (Nazmi Dikmen) ve

0536 398 17 95 (Ahmet Aksel)

 

REKLAMDIR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Taşeli Kasap ve Şarküteri, Başyayla Taşeli Kasap ve Şarküteri
Yorumlar
Haber Yazılımı