Haber Detayı
08 Mayıs 2021 - Cumartesi 16:25
 
Windows 10 Pro Güvenliği İle Tanışın
Windows 10 Pro Güvenliği İle Tanışın
Yaşam Haberi
Windows 10 Pro Güvenliği İle  Tanışın

 

Windows uzun yıllardır hem ev tipi bilgisayarlar için hem de iş yeri ofis bilgisayarları için ürettiği yazılımlarla pek çok kişinin beğenisini toplamıştır. Ev tipi yani basit kullanımlar için Windows home yeterli olurken, iş yerleri için artık daha gelişmiş  özelliklerdeki sürümlere ihtiyaç duyulmaktadır. İşte tüm bu nedenlerden dolayı siz de artık Windows güvenliği ile tanışabilirsiniz. Sizlere sunulan özellikleri sayesinde başta bilgisayar korsanlarına karşı ve zararlı yazılımlara karşı üstüm bir koruma özelliğine sahip olabilirsiniz. windows 10 pro satın al demeniz yeterli olacaktır. satın aldıktan sonra sizler için çeşitli güvenlik önemleri bilgisayarınızda hemen aktif hale gelmiş olur. Bunlar ise;

Yüz tanıma özelliği; ofis bilgisayarlarında kullanılabilecek yüz tanıma özelliği Windows 10 pro ile oldukça kolay hale getirilmiştir. Kullanıcıların yüzü, kızıl ötesi görüş sayesinde hemen algılanmaktadır. Bu sayede bilgisayarınıza hiç durmadan manuel şifreleme yapmanıza da gerek kalmayacaktır. Artık yöneticiler başta olmak üzer tüm ofis çalışanları bilgisayarlarındaki yüz tanıma özelliği ile hızlı ve pratik bir şekilde işlerine adapte olabilirler.

Parmak izi okuyucu; Windows 10 pro için parmak izi okuyucu özelliğinin olması harika bir avantaj olarak görülmektedir. Çünkü bilindiği üzere profesyonel işletmeler, güvenliğe çok fazla önem vermektedir. Bu nedenle siz de iş yerinizin güvenliğini tam manası ile sağlamak isterseniz, Windows 10 pro’nun hem yüz tanıma özelliğinden hem de parmak izi okuyucu özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Güvenlik duvarı ve ağ koruma özelliği; dışarıdan gelebilecek her türlü zararlı yazılımlar için ve virüs gibi bilgisayara zarar verebilecek her türlü yazılımlar için Windows 10 pro güvenlik duvarı ve ağ koruma özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sayede işletmeniz artık sizin istediğiniz gibi koruma altına alınmış olacaktır. windows 10 pro lisans satın al işlemlerinin hemen ardından cihazlarınızdaki koruma en üst seviyeye çıkarılmış olacaktır.

Bitlocker cihaz şifrelemesi; bu özellik daha çok cihaz kaybolmasına veya çalınmasına karşı geliştirilmiştir. Yani cihazlarınız çalınsa bile bitlocker şifreleme sayesinde artık kimse cihazınızın içindeki bilgilere ulaşamayacaktır. windows 10 satın al dediğinizde tüm bu özelliklere bir anda sahip olabilirsiniz.

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı