Haber Detayı
10 Nisan 2021 - Cumartesi 17:40
 
Windows 10 Pro İle Artık Tüm Verileriniz Güvende
Windows 10 Pro İle Artık Tüm Verileriniz Güvende
Bilim ve Teknoloji Haberi
Windows 10 Pro İle Artık Tüm Verileriniz Güvende

 

Windows 10 Pro işletim sistemi bu güne kadar çıkmış en iyi işletim sistemi olma özelliğine sahiptir. Çünkü kişilere hem kullanım güvenliği açısından hem de tasarım ve teknik özellikleri açısından pek çok önemli donanımlara sahip olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle başta bilgisayarının güvenliğine önem veren kişiler kesinlikle Windows 10 pro satın al işlemleri yapmalıdır. Gerek mobil cihazlar için gerekse masa üstü cihazlar için artık, ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahiptir. Hem ev bilgisayarlarında hem de ofis ve işletme bilgisayarların da Windows 10 pro kullanımı tavsiye edilir. Çünkü Windows 10 home ile Windows 10 pro arasında çok büyük farklılıklar yoktur. Bu nedenle her amaç için kullanıma uygun olarak dizayn edilip, geliştirilmiştir.

Windows 10 Pro İş Yönetimi Ve Dağıtımı

Windows son çıkardığı sürüm sayesinde hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Yerleşik güvenlik başta olmak üzere, üretkenliği artıran detaylar da bu sürümde mevcuttur.  Ama Windows 10 pro alacağınızda Windows 10 pro lisans satın al demeyi de unutmamanız gerekir. Lisanslı olarak aldığınız bu işletim sistemi sizin bilgisayarınızdaki verimi ve hızınızı korumaya da yardımcı olacaktır.

Windows 10 pro sayesinde geleneksel bilgisayar yönetiminize de bir alternatif sunacak ve bulut yedekleme yönetimine geçiş yapmanızı sağlayacaktır. Tüm bu özelliklerine ek olarak, çeşitli güvenlik önlemleri de bu sürümde alınmıştır. Örneğin yüz tanıma özelliği ve parmak izi okuyucu özelliği ile cihazınızdaki bilgilere dışarıdan hiç kimse  erişemeyecektir.

Öte yandan Windows 10 satın al yaptığınızda mobil cihaz yönetimini de en iyi şekilde sağlamış olursunuz. Artık bilgisayarda bilgilerin çoğu cep telefonlarına taşınmıştır. Bu özelliği düşünüldüğünde işletme sahipleri için oldukça avantajlı olacaktır.  Ayrıca Windows 10 pro lisans anahtarına da sahip olduğunuzda mevcut hızınızın zamanla düşmediğine de şahit olabilirsiniz. Çünkü Windows 10 pro lisans anahtarı almadığınız zaman, ilerleyen dönemlerde cihazlarınızdaki hızın giderek düştüğüne şahit olacaksınız. Tüm bu özellikler ve avantajları düşündüğünüzde hemen Windows 10 pro kullanmak isteyeceksiniz.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı