Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 00:39
 
Yenikapı’daki kamyonetler meydandan kayboldu
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, tamamına yakınını hizmet araçlarının oluşturduğu çok sayıda aracı Yenikapı meydanına çektirdi.
Gündem Haberi
Yenikapı’daki kamyonetler meydandan kayboldu

5 Eylül tarihinde çekilen kare. Derin donduruculu kamyon, ilaçlama kamyoneti, altyapı hizmetlerinde kullanılan kamyonetlerin de alana park edilmesi çalışmaları durma noktasına getirdi. 5 Eylül 2016 tarihinde çekilen kare. 5 Eylül 2019 tarihinde yenişafak.com haber merkezi tarafından görüntülenen o araçlar, 6 Eylül 2019 tarihinde kayboldu. 5 Eylül 2019 (dün) tarihinde çekilen karede kamyonet ve soğutuculu kamyon görülüyor. 6 Eylül 2019 tarihinde çekilen karede kamyon ve kamyonetlerin yeri boş. Havadan alınan görüntülerde yerlerinin boş kaldığı belirlenirken, park edilmeleri dolayısıyla aksayan işlerin devamı için göreve gönderildiği öne sürüldü.

 

Konuyla ilgili İBB yönetiminden herhangi bir açıklama yapılmadı.yenisafak.comʹa konuşan Esenler Belediye Başkanı ve İBB Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, söz konusu araçların göreve gönderildiği iddiasını doğrulayarak ʹOrtaya attıkları gibi 1717 tane makam aracı bulamayınca hizmet araçlarını meydana topladılar. İşler aksayınca da geri göndermeye başladılar. Bugün saat 13.00ʹda kamyonetlerin ve kamyonun geri çekildiği bilgisini aldıkʹ dedi. GÜNDEM İmamoğlu’nun Yenikapı’ya çektiği araç kendi vekilinin çıktı YENİŞAFAK

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yenikapı’daki, kamyonetler, meydandan, kayboldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı