Hakkımızda

Başyayla Haber

            Sitemiz 6 Ağustos 2012 tarihi itibariyle açılmıştır. 9 Ağustos'tan itibaren ise halkımızın ziyaretine sunulmuştur. Daha önce var olan basyaylam.com sitemizin yeni adı ve yeni yüzü olarak hizmet veren Başyayla Haber 13 Mart 2015 tarihine kadar HaberYazılımı alt yapısındaki temayla yayınını sürdürmüş, 13 Mart itibariyle ise daha kullanışlı ve daha güzel olan bir temayla yoluna devam etme kararı almıştır. Yeni temayla birlikte 16 Mart 2015 tarihinde logo ve sloganında değişikliğe gitmiştir. Yeni sloganın "Taşeli'den Dünyaya" olması kararlaştırılmıştır.

           Sitemizin en köklü değişikliğini ise 28 Ağustos 2019 tarihinde yeni arayüze geçişiyle gerçekleştirmiştir. Masaüstü ve özellikle mobil arayüzünde yapılan geliştirmeler ile kullanıcı dostu bir site olması hedeflenmiştir. Köklü değişikliklerden bir diğeri de mobil uygulama (andorid) olmuştur. Sitemizin mobil uygulamasını Google Play Store'den ücretsiz indirebilirsiniz. 

           Başyayla Haber; "yanıbaşınızda" sloganıyla çıktığı bu yolda başta ilçemiz Başyayla olmak üzere Taşeli ilçeleri olan Ermenek, Sarıveliler ile; Güneyyurt, Kazancı, Göktepe kasabaları ve ilimiz Karaman'dan, İç Anadolu Bölgesinden, Türkiye'den ve Dünya'dan gelişmeleri aktaran bir internet haber sitesidir.

           Başyayla Haber geniş bir haber yelpazesinde güvenilir, dürüst ve doğru habercilik anlayışı ile işinde her geçen gün başarı göstermekte ve sadece gönüllü çalışanlarıyla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet etmektedir. Site personelinin gönüllülük esasına dayalı olarak yaptığı yayınlar ile yörenin tanıtımına katkı sağlanmaktadır. 

          Başyayla Haber, özellikle bölgeden özel dosya haberleri ile sorgulayan, araştıran ve sorunların çözülmesini destekleyen içeriklerle Taşeli yöresinin gelişmesine ve tanıtılmasına katkı sağlamaktadır. Yaptığı ve yapacağı haberlerle bölgenin bilinirliğine en iyi derecede katkı vermek isteyen sitemiz, bölgenin çıkar ve menfaatlerini ön planda tutmaktadır. 

 

Sitemize katkı sağlamak, bilgi, resim, video ve haber göndermek için 

basyaylahaber@gmail.com ’a e-posta atabilir, iletişim sayfamızı ziyaret edebilir

ya da aşağıda bilgileri yazılı site ekibine görüşlerinizi bildirebilirsiniz.


 Başyayla Haber Ekibi 

 

Mehmet Ali Okudan

Adı Soyadı: Mehmet Ali OKUDAN
Görevi: İmtiyaz Sahibi
Telefon: 0507 345 92 70

Başyayla Haber Ekibi
Adı Soyadı: Ahmet SAĞLAM
Görevi: Genel Yayın Yönetmeni
Diğer Sayfalar
Haber Yazılımı