Hakkımızda

Başyayla Haber

            Sitemiz 6 Ağustos 2012 tarihi itibariyle açılmıştır. 9 Ağustos'tan itibaren ise halkımızın ziyaretine sunulmuştur. Daha önce var olan basyaylam.com sitemizin yeni adı ve yeni yüzü olarak hizmet veren Başyayla Haber 13 Mart 2015 tarihine kadar HaberYazılımı alt yapısındaki temayla yayınını sürdürmüş, 13 Mart itibariyle ise daha kullanışlı ve daha güzel olan bir temayla yoluna devam etme kararı almıştır. Yeni temayla birlikte 16 Mart tarihinde logo ve sloganında değişikliğe gitmiştir. Artık yeni sloganımız "Taşeli'den Dünyaya"dır.

           Başyayla Haber "yanıbaşınızda" sloganıyla çıktığı bu yolda başta Başyayla olmak üzere Taşeli ilçeleri Ermenek, Sarıveliler ile; Güneyyurt, Kazancı, Göktepe kasabaları ve ilimiz Karaman'dan, İç Anadolu Bölgesinden, Türkiye'den ve Dünya'dan gelişmeleri aktaran bir internet haber sitesidir.

           Başyayla Haber geniş bir haber yelpazesinde güvenilir, dürüst ve doğru habercilik anlayışı ile işinde her geçen gün başarı göstermekte ve sadece gönüllü personelleriyle siz değerli ziyaretçilerimize hizmet etmektedir. Site personelinin gönüllülük esasına dayalı olarak yaptığı yayınlar profesyonel haber sitelerini aratmamaktadır.

          Başyayla Haber özellikle bölgede özel dosya haberleri ile sorgulayan, araştıran ve sorunların çözülmesini ilke edinmekte, Taşeli Yöresinin gelişmesine ve tanıtılmasına katkı sağlamaktadır. 

 

Sitemize katkı sağlamak, bilgi, resim, video ve haber göndermek için 

basyaylahaber@hotmail.com’a e-posta atabilir, 

ya da aşağıda bilgileri yazılı site ekibine görüşlerinizi bildirebilirsiniz.


 Başyayla Haber Ekibi 

 

Mehmet Ali Okudan

Adı Soyadı: Mehmet Ali OKUDAN
Görevi: İmtiyaz Sahibi
E-Posta: mehmetaliokudan@hotmail.com
Twitter: https://twitter.com/MehmetAliOKUDAN
Telefon: 0507 345 92 70

Başyayla Haber Ekibi
Adı Soyadı: Ahmet SAĞLAM
Görevi: Genel Yayın Yönetmeni
E-Posta: ahmetsaglamnet@hotmail.com 

 

Haber Yazılımı